تماس و دریافت نوبت

تماس و دریافت نوبت با کلینیک دامپزشکی دکتر شمس نصرتی

پت شاپ شمس وت

مشاهده و خرید محصولات پت شاپ و ارسال به سراسر کشور

آکادمی دکتر شمس

مشاهده و شرکت در دوره های آموزشی

مشاوره آنلاین

دریافت مشاوره آنلاین از دکتر شمس نصرتی

دسترسی سریع

  • تماس
  • واتساپ
  • تلگرام
  • ایمیل

ما را دنبال کنید

کلینیک دامپزشکی دکتر وحید شمس نصرتی​

کلینیک دامپزشکی دکتر وحید شمس نصرتی با یک چهارم قرن تجربه در شمال ایران در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد.وامروز با شتابی روز افزون در ارائه خدمات با تعداد زیادی دکتر دامپزشک و پرسنل در حال حرکت است.خدمات آنلاین این مجموعه را از شعاع شهرستان به سراسر کشور تسری داده است. این گسترش مایه مباهات ماست.(رزومه صوتی و نوشتاری)

تماس با ما:راهای ارتباطی و تلفن،ایمیل،اینستاگرام،تلگرام ،واتس اپ،گفتینو.

راه های ارتباطی کلینیک دامپزشکی دکتر شمس نصرتی​

آدرس دقیق کلینیک دامپزشکی دکتر شمس نصرتی به شرح زیر می‌باشد: آدرس: گیلان، آستانه اشرفیه، میدان امام حسین، کلینیک دامپزشکی دکتر وحید شمس نصرتی

برای تماس با کلینیک و یا تعیین وقت ویزیت حیوان خانگی خود، می‌توانید از روش‌های ارتباطی زیر استفاده کنید:

- تلفن: برای تماس تلفنی و تعیین وقت ویزیت، شماره تماس کلینیک دکتر شمس نصرتی به شرح زیر است: [۰۱۳۴۲۱۲۶۶۳۲]

- وب‌سایت: شما می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد خدمات، تخصص‌ها، و ساعات کاری کلینیک دکتر شمس نصرتی را از وب‌سایت رسمی آن به آدرس [shamsvet.com] به دست آورید.

- پست الکترونیکی: اگر سوالات یا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، می‌توانید به آدرس ایمیل [Dr_vahid_shams@yahoo.com] ایمیل ارسال کنید و تیم کلینیک به سرعت به شما پاسخ خواهند داد.

کلینیک دامپزشکی دکتر شمس نصرتی با تمام وجود و تخصص خود به خدمت رسانی به حیوانات اهلی و مراقبت از آنها متعهد است. اگر نیاز به مراجعه به یک متخصص دامپزشکی با تجربه دارید، کلینیک دکتر شمس نصرتی گزینه‌ی مناسبی برای شما و حیوان خانگی‌تان خواهد بود.

مشاوره آنلاین کلینیک دامپزشکی دکتر وحید شمس نصرتی در آستانه

ما می دانیم که به دو دلیل نیاز به مشاوره آنلاین الزامی است نخست در مواردی که دسترسی به کلینیک های دامپزشکی ممکن نیست دوم جهت مشاوره برای کسب اطلاع بیشتر و اخذ نظرات دیگر کارشناسان ما را در این حوزه درکنار خود ببینید و در یک حالت ۲۴ساعته پاسخگوی شما هستیم.در هرجای ایران و جهان که باشید ما با مجموعه کارشناسانمان در کنار شما هستیم دیگر چه می خواهید.